Bilgi Kaynağı

Web sitemizde 10 kategori'de 387 makale'ye yazılmış 38 yorum bulunmaktadır.

iPhone 4S Pasaport Kaydı Nasıl Yapılır?

Kategori: Teknoloji
10 Eki 2011
2 Yorum
5,733 Kez Okundu

Yaklaşık 1,5 yıl aradan sonra Apple yeni model iPhone 4S’in lansmanını 4 Ekimde Apple’in merkez binasında gerçekleştirdi. Neredeyse tüm dünyanın gözü kulağı lansmanı yapılan cihazın iPhone 4S mi iPhone 5 mi olacağı sorusunun cevabı için Apple CEO’su Tim Cook’daydı.

iPhone 4S olacağı kesinleşen yeni model cihazın satışları Amerika başta olmak üzere İngiltere, Fransa ve diğer birçok Avrupa ülkesinde 14 Ekim 2011 tarihinden itibaren satışa sunuluyor. Ülkemizde de Aralık sonu ve 2012’nin ilk ayları gibi satışa sunulması tahmin ediliyor. Tabi bu durum yine birçok kullanıcının yurtdışından yeni çıkan iPhone 4S almasına engel değil. Ancak yurtdışından satın alınan iPhone 4S’lerin yurtiçinde yetkili bir GSM şubesi tarafından pasaport kayıt işlemlerinin yapılması ve yurtiçinde kullanıma açılması gerekmektedir.

Bunun için öncelikli olarak son bir ay içerisinde yurda giriş yapmış ve son iki sene içinde herhangi bir cep telefonu pasaport kaydı işleminde kullanılmamış pasaport gereklidir. Eğer pasaport kayıt hakkınız yoksa, pasaportkaydi.com üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek için pasaport kayıt hakkı satın alabilirsiniz. Site yetkilileri iPhone 4S’in yurtdışı satışlarının erken olmasından ve satış fiyatı farklılığından dolayı birçok vatandaşın iPhone 4S’leri yurtdışından alacağını ve pasaport kayıtları için güvenilir satıcılarla iletişime geçerek pasaport kayıt işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirtti.

Pasaportkaydi.com üzerinden şuana kadar onlarca kullanıcının pasaport kayıt işlemlerini sorunsuz bir şekilde yaptırdığını ve telefonlarını yasal bir şekilde kullanmaya başladığı belirten yetkililer, Güvenilir Pasaport Kayıt Hakkı Satış ilan sitesi misyonuyla hizmet verdiklerini ve site de aynı şehirden kullanıcıların beraber buluşup cep telefonu yetkili merkezine giderek de kayıt işlemlerini tamamlayabildiklerini bildirdiler.

Bu yazıya yapılan yorumlar

imeikayıt Yorum Yaptı; (31.01.2012 - 21:03 )

YURT DIŞI CİHAZLARINIZ YASAL YOLDAN TURKCELL TİM’DE KAYITLAR YAPILIR

PASAPORT KAYDI İÇİN İSTEYEN ARKADAŞLAR IMEI NOSUNU VERİR HAVALE YAPILIR AYNI GÜN İÇİNDE İŞLEM GERÇEKLEŞTİRİLİR

FİYAT 120 TL

İletişim: 0555.400.0216

ipadfiyatlari Yorum Yaptı; (10.02.2012 - 01:07 )

pasaport kaydı yaptırdım ben o sitede, çok iyi ilgileniyorlar ve anında açıyorlar. http://www.pasaportkaydi.com candır…

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Bu sitede yayılnanan yazıalr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz-apress-aorhan!